Video: Kalendar regionalnih takmičenja, 28.-30.10
2024 Autor: Nicholas Abramson | [email protected]. Zadnja izmjena: 2024-02-10 19:58
-
Andaluzija, nedelja 30.
Andaluzijsko prvenstvo u motokrosu: XL Cto. Andaluzija Motokros Villa Ducal de Osuna (Sevilja)
-
Andaluzija, ponedeljak 31.
Otpor bez bodova: Trophy Mac 90 de Resistencia Jerez de la Frontera (Cadiz)
-
Aragon, nedelja 30.
Aragonsko trial prvenstvo: Trial de Matarraña 2011 Torre del Compte (Teruel)
-
Asturija, subota 29.
Prvenstvo Asturije u krosu: Val de San Vicente (Kantabrija)
-
Balearska ostrva, nedelja 30.
- Balearsko prvenstvo: Pollenca (Majorka)
- Balearsko prvenstvo u krosu: Sa Coma (Balearska ostrva)
-
Kantabrija, subota 29.
Kantabrijsko prvenstvo u krosu: Val de San Vicente (Kantabrija)
- Castilla y León, nedjelja 30:
- Prvenstvo Castilian Leonés u krosu: San Leonardo de Yagüe (Soria)
- Šampionat Castilian Leonés Trial: Canaleja de Torío (León)
- Castilla y León, utorak 1:
Prvenstvo Kastiljanskog Leonesa u motokrosu: Valladolid (Valladolid)
-
Castilla La Mancha, nedjelja 30.
Kastiljansko prvenstvo u motokrosu Manchego: La Solana (Ciudad Real)
-
Castilla La Mancha, ponedjeljak 31.
Špansko Manchego Trial Championship: Trillo (Guadalajara)
-
Catalnuya, subota 29.
Classic Trial Social Championship: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Barcelona)
- Catalnuya, nedelja 30:
- Classic Trial Social Championship: 2 Dies de Classiques de Cabrianes (Barcelona)
- Katalonsko prvenstvo u izdržljivosti: Endurance Moto Club Manresa al Canadell (Barselona)
- Katalonsko prvenstvo u motokrosu: Motocros de Vallgorguina (Barselona)
- Katalonsko Nens Trial prvenstvo: VIII Nens del Montsia Trial (Tarragona)
- Terra otpor bez bodovanja: X 3 sata Canyamarsa (Barcelona)
-
Extremadura, nedelja 30.
Extremadura Motocross prvenstvo: Don Benito (Badajoz)
-
Galicija, nedelja 30.
Galicijski trial prvenstvo: Aldan Cangas (Pontevedra)
-
Madrid, subota 29.
- Dječije prvenstvo Madrida u krosu: Las Rozas (Madrid)
- Madridsko prvenstvo u krosu Ekipe: Las Rozas (Madrid)
- Madrileño Cross Country prvenstvo: Las Rozas (Madrid)
-
Madrid, nedelja 30.
- Madrilensko prvenstvo u motokrosu: Las Rozas (Madrid)
- Madridsko trial prvenstvo: Las Rozas (Madrid)
-
Navara, nedelja 30.
- Navarre Supermotard Championship: Parque Polo (Navarra)
- Prvenstvo Navare u skuterima: Parque Polo (Navarra)
- Navarre Minimoto prvenstvo: Polo Park (Navarra)
-
Valensija, nedelja 30.
- Valencian Endurance Championship: Enduro Endurance iz L´Alcora (Castellón)
- Prvenstvo u motokrosu u Valenciji: Requena (Valensija)
-
Baskija, nedelja 30.
- Baskijsko prvenstvo u krosu izdržljivosti: Elgoibar (Guipuzcoa)
- Basque Trial Championship: Balmaseda (Vizcaya)
Preporučuje se:
Kalendar regionalnih takmičenja, 27-29
Andaluzija, subota 28.: Andaluzijsko prvenstvo u krosu: XXIII kros La Peñuela - Niebla (Huelva) Aragon, subota 28.: Aragonsko prvenstvo u trial trci:
Kalendar regionalnih takmičenja, 13-15
Kalendar regionalnih takmičenja za nedelju od 13. do 15. aprila 2012. godine sa linkovima ka dešavanjima na stranicama teritorijalnih saveza
Kalendar regionalnih takmičenja, 6.-8. april
Kalendar regionalnih takmičenja za sedmicu od 6. do 8. aprila 2012. godine sa linkovima do događaja na stranicama teritorijalnih saveza
Kalendar regionalnih takmičenja, 16-18
Kalendar regionalnih takmičenja za sedmicu od 16. do 18. decembra 2011
Kalendar regionalnih takmičenja od 9. do 11. decembra
Kalendar regionalnih takmičenja za sedmicu od 9. do 11. decembra 2011